MISTERIUM - "ZNAK KRZYŻA"

• Gromadzimy się na Eucharystii w VI Niedzielę Wielkanocną. Świętujemy nadal i przeżywamy tajemnicę odkupienia człowieka przez zmartwychwstanie Chrystusa. Temu Chrystusowi oddajemy cześć za miłość, którą nam nieustannie okazuje.
    Przed Mszą św. o godz. 9.45 uczniowie ze szkoły podstawowej w Zięblicach przedstawili misterium paschalne pt. „Znak Krzyża”. Młodzież w przedstawieniu przypomniała nam, że Krzyż zostanie na zawsze znakiem Boskiej Miłości i przebaczenia.
    I On jest drogą do wiecznego życia.
    Jeżeli On naprawdę zmartwychwstał, to ja ......
    Ks. prof. Mariusz Rak podziękował za przedst.. ,które dostarczyło dużo przeżyć. Słowa podziękowania skierował do p. Dyrektor Doroty Noszczyk i s. Krystelli za przygotowanie mlodzieży. Wierni nagrodzili brawami młodych aktorów.