ZAKOŃCZENIE ROKU WIARY

• W Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, dnia 24 listopada 2013 r. zakończyliśmy "Rok Wiary".
    Był to czas głębokiej refleksji nad obecnością Boga w naszym życiu oraz okazją do ponownego odkrywania podstawowych treści wiary, które znajdują się w Katechizmie Kościoła Katolickiego.
    Podczas każdej Eucharystii sprawowanej w tym dniu, dziękowaliśmy Bogu za łaski mijającego czasu oraz prosiliśmy o przymnożenie nam wiary, w obliczu różnych trudności. Szczególnie uczyniliśmy to na adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00 i w modlitwie różańcowej.
    Najważniejszym wydarzeniem Roku Wiary w parafii było sprowadzenie relikwii bł. Jana Pawła II i św. Siostry Faustyny, co przyczyniło się do pogłębienia relacji modlitewnej z Bogiem i nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia.