IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIEŚNI I PIOSENKI RELIGIJNEJ „MIŁOSIERDZIE BOŻE WYŚPIEWAĆ CHCĘ”.

W dniach 09-11 Października 2015 roku, parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie wspólnie z Fundacją „Podzielmy się pięknem i dobrem” oraz Urzędem Miasta Tarnowa po raz kolejny zorganizowała
IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej – „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę”.
Patronat Honorowy nad Festiwalem objęli JE Ks. Biskup tarnowski Andrzej Jeż oraz Prezydent Miasta Tarnowa Roman Ciepiela.

W sobotę na festiwalu w parafii pw. Miłosierdzia Bożego zaprezentowała się nasza scholka ”Spes”
Dziękujemy Justynie Odon , która bardzo pomogła nam w ćwiczeniu i przygotowaniu aranżacji pieśni.

Scholka zaśpiewała dwa utwory: „Będę śpiewał na wieki” i „W Tobie cała nadzieja ma”
Przesłuchania w ramach IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej „Miłosierdzie Boże Wyśpiewać Chcę” trwały dwa dni. W sumie przed jurorami stanęło ponad czterystu uczestników, nie tylko z Tarnowa, ale też z Krakowa, Rzeszowa a nawet z Białorusi.

Nasza scholka zajęła III miejsce w kategorii dziecięcej - zespoły.

Można posłuchać nasz występ: ( kliknij – Scholka -"Spes")
Scholka -"Spes"