50 ROCZNICA URODZIN KSIĘDZA PROBOSZCZA KRZYSZTOFA

• W I niedzielę Wielkiego Postu Roku Miłosierdzia bardzo liczne grono Parafian uczestniczyło we Mszy Świętej dziękczynnej z okazji 50 rocznicy urodzin księdza Proboszcza Krzysztofa .
    Eucharystię wraz z Jubilatem koncelebrowali ks. dr Mariusz Rak - sekretarz ks. Bpa Ordynariusza Jana Piotrowskiego i ks. dr Michał Olejarczyk .
    Z okazji urodzin Ks. Jubilat otrzymał wiele życzeń, podziękowań i kwiatów. Obecni byli parafianie z Kazimierzy Małej,z Zagórzyc, Zięblic , Broniszów koło gospodyń Gabułtowa , Róże różańcowe oraz grupa z kręgu biblijnego. Nie zabrakło życzeń od dzieci, scholki i ministrantów. Oprawę liturgiczną poprowadziła scholka „Spes”.
    Na zakończenie Eucharystii ks. Proboszcz wszystkim parafianom i miłym gościom podziękował za okazaną życzliwość, życzenia i modlitwę, były również tradycyjnie rozdawane cukierki.

Krótki filmik ( kliknij - Życzenia)
    życzenia