UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - 2020

• GALERIA ZDJĘĆ- Uroczystość Wszystkich Świętych

• „W całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.” 1 P 1, 15-16

Dzień 1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych, czyli wszystkich zbawionych - nie tylko tych wyniesionych na ołtarze ale też "zwykłych ludzi" wśród, których możemy mieć nadzieje, że są też nasi bliscy - po to by cieszyć się z ich szczęścia a także z nadziei jaką daje nam Bóg — że my też możemy go kiedyś doświadczyć. To również dzień szczególnej modlitwy za ich wstawiennictwem.

W tym roku z powodu pandemii i związanych z nią obostrzeń cmentarze zostały zamknięte. W kościele Msze Święte według porządku niedzielnego, nie ma Mszy św. i procesji na cmentarzu.
    Odpust zupełny za zmarłych można uzyskać poprzez nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych, przez cały miesiąc listopad.

Dzisiejsze zdjęcia naszego cmentarza z drona - dzięki uprzejmości p. Tomasza Kwaśnego !

• GALERIA ZDJĘĆ-Uroczystość Wszystkich Świętych