UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - 2018

• 1 listopada to dzień szczególny. Kościół oddaje cześć wszystkim, którzy już weszli do chwały niebieskiej,
    a wszystkim pielgrzymującym na ziemi wskazuje drogę, która ich starszych braci zaprowadziła do świętości. Przypomina nam również prawdę o naszej wspólnocie ze świętymi, którzy otaczają nas opieką.
    Korzystając z pięknej, niezwykłej jak na tę porę roku pogody, tłumnie zgromadziliśmy się na naszym parafialnym cmentarzu.

O godz. 11.00 wyruszyła procesja na cmentarzu z modlitwami za zmarłych., którą poprowadził ks. Stefan Radziszewski i ks. Stanisław Hatny a o godz. 11.30 odmówiliśmy różaniec za zmarłych.

O godz. 10.00 i 12.00 przy ołtarzu w kaplicy cmentarnej Msze św. koncelebrowali ks. proboszcz Krzysztof Balcer, ks. Stanisław Hatny i ks. Stefan Radziszewski, który również głosił homilię

Wszyscy Święci i Święte Boże, Ci znani wyniesieni na ołtarze, ale także tysiące, miliony wiernych sług Chrystusa. Módlcie się za nami!