ROCZNICA I KOMUNII ŚW.- UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

• W niedzielę, 8 maja 2016 r.,w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci klas IV uroczyście obchodziły rocznicę I Komunii Świętej. W tym dniu wraz ze swoimi bliskimi uczniowie klas IV dziękowali za ten wielki Dar jaki otrzymali w ubiegłym roku, ponawiali swoje postanowienia i prosili o potrzebne łaski do wytrwania w dobrym i o pragnienie jak najczęstszego korzystania z sakramentów Eucharystii i pokuty.
    Mszę św.koncelebrowali ks. proboszcz Krzysztof Balcer , ks.Stanisław Lesiak i ks. dr Karol Zegan - dyrektor Wydziału Katechetycznego.
    Oprawę liturgiczną Mszy św. przygotowała s.Krystella -katechetka. Na zakończenie Mszy św. dzieci otrzymały obrazek Jezusa Miłosiernego- Jezu Ufam Tobie.