WITAMY 34 PRZEMYSKĄ PIESZĄ PIELGRZYMKĘ NA JASNĄ GÓRĘ

• 4 lipca 2014 r.wyruszyła 34 Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, Pod hasłem „Wierzę w Syna Bożego”. Trwa 12 dni, trasa ma blisko 400 kilometrów.
    CZWARTEK, 10 lipca 2014 r. o godz. 17.40 witaliśmy pielgrzymów w naszej parafii.
    W tym dniu temat rekolekcji w drodze : „Jeśli Ja mocą Ducha Bożego wyrzucam złe duchy, to istotnie przyszło do was Królestwo Boże” ( Mt 12,28)
    Natomiast intencja dnia : Za tych, którzy przez złe życie utracili wiarę i za poszukujących Chrystusa.

Grupy pielgrzymki św. Rafała Kalinowskiego i św. Urszuli Ledóchowskiej , Marii i Józefa udały się do Gabułtowa, Broniszowa i Zięblic, gdzie mieszkańcy przygotowali nocleg dla pielgrzymów.

Wszystkim Pielgrzymom, którzy wyruszyli do Matki Boga, do Częstochowy życzymy pogody, pogody ducha i wytrwania. Niech Maryja wspiera i wyprasza potrzebne łaski na tym szlaku modlitwy.