ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 I POŻEGNANIE SZKOŁY

• Dnia 24.06.2016 w Samorządowej Szkole Podstawowej w Zięblicach odbyła się uroczysta Msza św., której przewodniczył ks. Proboszcz Krzysztof Balcer. Z racji zakończenia roku szkolno-katechetycznego 2015/2016, jednocześnie pożegnanie szkoły związku jej zamknięciem
    Podczas Mszy św. o godz. 8:00 podziękowaliśmy Bogu i ludziom za miniony rok szkolny oraz za przeszło 100 lat istnienia Szkoły. Dziękowaliśmy p. dyrektor , nauczycielom, p. woźnym ,dzieciom i ich rodzicom za trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Popłynęło wiele łez i było smutno nie tylko dzieciom, które bardzo dobrze i rodzinnie się czuły w szkole ale także Rodzicom.

Modliliśmy się także o Boże błogosławieństwo na czas wakacji. Po Mszy św. odbyła się dalsza część uroczystości: wręczenie nagród, dyplomów i świadectw ukończenia nauki w szkole podstawowej i wyrażenie wdzięczności przez uczniów i rodziców.