SERDECZNE POŻEGNANIE I WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI DLA KS. DR MARIUSZA RAKA

 • GALERIA ZDJĘĆ


 • W dniu 25 grudnia 2014 r. parafianie w Kazimierzy Małej przeżywali nie tylko radość z Bożego Narodzenia, bowiem z ogromną satysfakcja i zadowoleniem przyjęto wiadomość, że ks. dr Mariusz Rak, sprawujący Msze Św. w Kazimierzy Małej, został nominowany na kapelana i sekretarza biskupa kieleckiego.
  Radosne uniesienia mieszały się jednak ze łzami smutku, ponieważ przez 4,5 roku zżyliśmy się z księdzem Mariuszem i w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia musieliśmy pożegnać tak wspaniałego kapłana.
  Słowa pożegnania i serdecznych życzeń w dalszej pracy duszpasterskiej złożyły księdzu Mariuszowi Rakowi dzieci z chórku "Spes" , ministranci i lektorzy oraz mieszkańcy wiosek należących do parafii Kazimierza Mała.
  Ks. Mariusz Rak wielce wzruszony dziękował za życzenia, prosił o modlitwę w swojej intencji oraz zapewniał o objęciu wszystkich parafian modlitewną pamięcią.
  Z serca dziękujemy księdzu Mariuszowi za wspólny czas. Nie zapomnimy wspaniałych kazań,pomagających nam spojrzeć na różne sprawy z dobrej strony, pokazujących jak rozwiązywać problemy życiowe i być otwartym na łaskę Ducha Świętego.
  Ksiądz pokazał nam, że uśmiech i dobry humor jest niezbędny w kontaktach z Panem Bogiem i ludźmi.
  Życzymy w dalszej pracy kapłańskiej pogody ducha i radości na każdy dzień. Niech Matka Najświętsza prowadzi księdza i otacza swoją opieką w dalszym działaniu na Chwałę Bożą.

  Krótki filmik: Ks.Mariuszowi ( kliknij - Podziękowanie dla ks. Mariusza)
  Podziękowanie dla ks. Mariusza

  Krótki filmik: śpiewa- Zespół "Gabułtowianki" z Gabułtowa - Gore Gwiazda ( kliknij - Gabułtowianki)
  Gabułtowianki

  Kościół w Kazimierzy Małej
  Kościół w Kazimierzy Małej
  Kościół w Kazimierzy Małej
  Kościół w Kazimierzy Małej
  Kościół w Kazimierzy Małej • GALERIA ZDJĘĆ


 • © Kazimierza Mała 2013