WITAMY 35 PRZEMYSKĄ PIESZĄ PIELGRZYMKĘ NA JASNĄ GÓRĘ

• 4 lipca 2015 r.wyruszyła 35 Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, pod hasłem :BŁOGOSŁAWIENI CZYSTEGO SERCA.
    W piatek, 10 lipca 2015 r. o godz. 17.45 witaliśmy pielgrzymów w naszej parafii.
    W tym dniu temat rekolekcji w drodze : “Panie, przymnóż nam wiary” (Łk 17,5)
    Natomiast intencja dnia : W intencji poszukujących Pana Boga i zagubionych na drogach wiary.

Grupy pielgrzymki św. Rafała Kalinowskiego i św. Urszuli Ledóchowskiej , udały się do Gabułtowa, Broniszowa , Zięblic i Kazimierzy Małej gdzie mieszkańcy przygotowali nocleg dla pielgrzymów.
    Wszystkim Pielgrzymom, którzy wyruszyli do Matki Boga, do Częstochowy życzymy pogody, pogody ducha i wytrwania. Niech Maryja wspiera i wyprasza potrzebne łaski na tym szlaku modlitwy.