PIELGRZYMKA DZIECI KOMUNIJNYCH - CZĘSTOCHOWA 2018

• W środę, 16 maja 2018 r. dzieci I-komunijne wraz z rodzicami - na czele z ks. Proboszczem Krzysztofem i
    s. Krystellą udali się do Częstochowy, aby podziękować za dar I Komunii Świętej.
    Wyjechaliśmy z Kazimierzy Małej o godz. 5.45 .
    O godz. 9.30 uczestniczyliśmy we Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze.
    Ok.godz. 14.00 udaliśmy się do Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin.
    Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin położone jest w malowniczym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w odległości ok.35 kilometrów od Częstochowy, na przedmieściach miasteczka Żarki.
    Jego opiekunami, od ponad 300 lat są Paulini. Sercem leśniowskiej świątyni jest 70 – centymetrowa lipowa figurka Najświętszej Maryi Panny, pochodząca z XIV wieku.