PEREGRYNACJA OBRAZU ŚW. JÓZEFA W NASZEJ PARAFII

• W sobotę tj. 29.05.2021r. o godz. 18.00 rozpoczęliśmy w naszej parafii tygodniową peregrynację kopii obrazu św. Józefa. Peregrynacja związana jest z trwającym w Kościele Rokiem Św. Józefa i Rokiem Rodziny.
    Obraz został przywieziony z Cudzynowic przez ks.proboszcza Artura Krążek i parafian .
    Ks. Proboszcz Krzysztof Balcer ogłosił i zapraszał parafian do wspólnej modlitwy w czasie Mszy św. wieczornej przed obrazem św. Józefa, Opiekuna Rodziny w intencjach:
    - w poniedziałek za wszystkie kobiety, niewiasty, dziewczęta na Mszę świętą i wspólną modlitwę na godz. 18.00.
    - we wtorek za wszystkie Dzieci z parafii
    - w środę za wszystkich panów, mężczyzn z parafii.
    - w piątek za młodzież, szczególnie, tych wszystkich, którzy w najbliższym czasie zamierzają przystąpić do sakramentu bierzmowania.
    Peregrynacja będzie trwała do 5 czerwca tj soboty, gdzie podczas Mszy św. o godz 17.00 pożegnamy święty Obraz i zostanie Święty Józef przewieziony do parafii Książnice Wielkie.