PASTERKA - BOŻE NARODZENIE 2014

• O północy została odprawiono Pasterka, podczas, której w procesji ksiądz proboszcz Krzysztof Balcer wniósł uroczyście figurkę Nowo Narodzonego Jezusa i z czułością umieścił w żłóbku.
    Mszę św. celebrował ksiądz proboszcz Krzysztof Balcer , ks. dr Mariusz Rak i ks. dr Stefan Radziszewski rodak.
    Licznie zgromadzeni wierni, świętowali pamiątkę narodzenia Pana Jezusa w Betlejem.
    Ks. Proboszcz Krzysztof Balcer, złożył wszystkim Parafianom i Gościom najserdeczniejsze życzenia.
    Życzę wszystkim: Niech Boże Dziecię błogosławi i umacnia potrzebnymi łaskami niech rodzi radość i pokój w naszych rodzinach oraz wśród osób Wam bliskich w lewa nadzieję, darzy zdrowiem, serca napełnia miłością, abyśmy mogli dostrzec drugiego człowieka a szczególnie będącego w potrzebie.
    Jak co roku liturgię Mszy św. pasterskiej ubogaciła orkiestra z Zięblic.