SPOTKANIE OPŁATKOWE W BRONISZOWIE I W ZIĘBLICACH

• GALERIA ZDJĘĆ -Spotkanie opłatkowe w Broniszowie

• GALERIA ZDJĘĆ - Spotkanie opłatkowe w Zięblicach

• W niedzielę 03.01.2016 o godz 15.00 wszystkie wspólnoty modlitewne z naszej parafii spotkały się przy wigilijnym stole. Na początku była wspólna modlitwa, następnie została odczytana Ewangelia wg Św.Łukasza.
    Modlitwę poprowadził ks proboszcz Krzysztof Balcer oraz złożył życzenia noworoczne.
    Potem łamiąc się opłatkiem wszyscy składali sobie wzajemnie życzenia.
    Następnie było wspólne kolędowanie, p.organista Krystian przygrywał kolędy. Spotkanie to było dobrą okazją do wspólnego przeżywania tajemnicy Bożego Narodzenia, któremu towarzyszyła prawdziwie rodzinna atmosfera.

Dnia 03.01.2016 w Zięblicach odbyło się wspólne kolędowanie.
    Na spotkanie została zaproszona Grupa Kolędnicza z Czyżowic ,która wystawiła ''Jasełka''.
    Ambicją Grupy Kolędniczej jest kultywowanie obrzędu kolędowania nie tylko na Ponidziu, ale także w dalszych regionach Polski.Oklaskom nie było końca!

• GALERIA ZDJĘĆ - Spotkanie opłatkowe w Broniszowie

• GALERIA ZDJĘĆ- Spotkanie opłatkowe w Zięblicach