ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

• W czwartek 26 czerwca 2014r. świętowaliśmy zakończenie obchodów Oktawy Uroczystości Bożego Ciała o godz.18:00
    W trakcie oktawy codziennie po Mszy św. wieczornej odbywała się procesja eucharystyczna wokół kościoła. podczas której codziennie w procesji śpiewaliśmy Litanię do Serca Pana Jezusa.

Dzisiaj uroczystą Mszę św. koncelebrował ks. Proboszcz Krzysztof Balcer i ks. prał. płk Roman Dziadosz, który wygłosił słowo Boże i przewodniczył procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy przygotowanych wokół Kościoła.
    Po procesji ks. Proboszcz poświęcił przyniesione do kościoła wianki z kwiatów i ziół.

Jak co roku dzieci przy wyjściu z kościoła otrzymały w prezencie od ks. Proboszcza słodkości.