OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 21.04. 2019
 1. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach pasyjnych i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem.
 2. Msze Święte w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego/ jeszcze o godz. 10.00 i 12.00
  a w Poniedziałek Wielkanocny 8.00; 10.00 i 12.00.
 3. W drugim dniu Świąt Wielkanocnych naszymi ofiarami będziemy wspierali katolickie uczelnie i wydziały teologiczne w Polsce.
 4. Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do jej odmawiania w oktawie Wielkanocy na zakończenie Mszy Świętej wieczornej.
 5. Dziękuję bardzo serdecznie za wszelką pomoc i dobro okazane przez wiele osób. Bóg zapłać siostrze Krystelli, p. Barbary Słupik przy budowie grobu Pańskiego; p. Kościelnemu, Kamilowi. Dziękuję Strażakom za wartę w Wielki Piątek i sobotę. Asyście p. Organiście.
  Dziękuję Mieszkańcom Broniszowa, Gabułtowa, Zagórzyc i Zięblic za zrobienie palm na Niedzielę Palmową. Bóg zapłać wszystkim za złożone ofiary na kwiaty i wszystkim zbierającym. Broniszów – 535; Cło – 300; Gabułtów – 720; Hołdowiec – 521; Jakuszowice – 735; Kazimierza Mała – 1136; Wymysłów – 122; Zagórzyce – 425; Zbeltowice – 406; Zięblice – 540; Razem – 5440.
  Ks. Stanisławowi, a przede wszystkim ks. Stefanowi, za jego tu stałą obecność z nami modlitwę i słowo Boże dla nas głoszone.
  Ks. Stefan został mianowany Kanonikiem Honorowym Kapituły Katedralnej. Cieszymy się i gratujemy awansu.
 6. Wyjazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Centrum św. Jana Pawła II, i film „Miłość i miłosierdzie”
  w czwartek o g. 14.00. Są jeszcze miejsca.
 7. W przyszła niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
  O godz. 16.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.


 8. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
Kościół w Kazimierzy Małej
© Kazimierza Mała 2015