TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU - 16 grudnia 2018
  1. Trzecia niedziela Adwentu to niedziela radości – gaudete. Zbliża się bowiem czas wypełnienia obietnicy, nadejścia Zbawiciela. Stąd nietypowy, różowy kolor szat liturgicznych. Aby owa radość stała się naszym udziałem, trzeba dobrze wykorzystać czas przygotowania, jaki daje nam Pan.
    */ Dziś o godz. 16.00 w hali Kazimierskiego Ośrodku Sportu odbędzie koncert Kolęd i Pastorałek połączony z Wigilią potrawami wigilijnymi przygotowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich
  2. W kolejnym tygodniu Adwentu Kościół zaprasza nas do modlitwy o chrześcijańskie życie naszych rodzin. Zapraszamy do udziału w liturgii najbliższych dni, a także do rodzinnej modlitwy w domach. Wytrwale kontynuujmy nasz udział w Mszach Świętych roratnych, sprawowanych – poniedziałek, środa i piątek o godz. 16.30; a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 6.30.
  3. Najlepszym przygotowaniem do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia niech będzie oczyszczenie i umocnienie serc w sakramencie pokuty / Ci, którzy jeszcze nie przystąpili/. Spowiedź święta w naszym kościele przed roratami.
  4. W środę od godz. 8.00 odwiedzimy osoby chore, starsze, które prosimy zgłosić do spowiedzi i komunii św..
  5. Serdeczną pamięcią otaczamy wszystkich solenizantów i jubilatów rozpoczętego tygodnia. Niech radość w Panu będzie Waszym udziałem.

6. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 20 XII – Wspomnienia: Św. Dominika (o)