DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU - 19 stycznia 2020
  1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”.
    Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.
  2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa i serdeczna pamięć.
  3. W święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, przypadające w sobotę, 25 stycznia, jak Święty Paweł powinniśmy stać się narzędziem Bożym, a wpatrując się w jego wspaniały wzór, powinniśmy kroczyć wiernie po drogach wiary.
  4. W przyszłą niedzielę, 26 stycznia, będziemy obchodzili Światowy Dzień Trędowatych oraz Dzień Islamu.
    Po Mszy św o godz. 10.00 wystąpią z programem kolęd i pastorałek Pensjonariusze domu Pomocy Społecznej z Bejsc
    */ O godz. 16.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
  5. Dobiegły końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, świadectwo wiary przez fakt przyjęcie kapłana w swoim domu, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary

6. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 21 I – św. Agnieszka, dziewica i męczennica, która jako 12-letnia dziewczynka poniosła śmierć na stadionie Domicjana około 305 roku.
• 24 I – św. Franciszek Salezy (1567-1622), biskup i doktor Kościoła, wybitny pisarz, patron dziennikarzy i prasy katolickiej.
• 25 I – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła