NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

• Dzisiaj w szczególny sposób ogarniamy modlitwą nasze Rodziny. Z tej okazji był skierowany List Pasterski na Niedzielę Świętej Rodziny.
    (……) „ Wszystkich wierzących prosimy o żarliwą modlitwę w intencji małżeństw, rodzin oraz wychowywanych w nich dzieci. Prośmy Ducha Świętego, aby udzielał nam nieustannie światła rozumienia i widzenia prawdy w tym, co jest niebezpieczeństwem i zagrożeniem nie tylko dla rodziny, ale dla naszej Ojczyzny i całej ludzkości. Módlmy się także o odwagę bycia ludźmi wiary i odważnymi obrońcami Prawdy. Niech w podejmowaniu tego trudu wzorem do naśladowania oraz pomocą duchową będzie Święta Rodzina z Nazaretu, w której wychowywał się Syn Boży – Jezus Chrystus."
    ( z Listu Pasterskiego na Święto Świętej Rodziny)

Natomiast przed Mszą św. dzieci z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Zięblicach o godz. 9.45 przedstawiły „Jasełka”, pomagając nam wejść w atmosferę życia Św. Rodziny.
    Na zakończenie dzieci otrzymały duże oklaski.