NIEDZIELA SEMINARYJNA

• W 6 niedzielę wielkanocną w naszej parafii gościliśmy przedstawicieli Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji. Dzień ten stał się okazją do modlitwy w intencji kleryków i profesorów tejże uczelni. Prosiliśmy Boga o nowe powołania, szczególnie z naszej parafii, do służby w Kościele. Ofiary zbierane tego dnia przeznaczone zostały na potrzeby naszego Diecezjalnego Seminarium.
    Dziś również o godz. 10.00 została odprawiona Msza św. w intencji strażaków OSP, członków orkiestry dętej i ich rodzin.

Podczas Mszy św. modliliśmy się też w intencji dzieci komunijnych, które rozpoczęły biały tydzień.

Mszę św. sprawowali ks. dr Karol Zegan, ks. mgr Michał Olejarczyk i ks. Proboszcz Krzysztof Balcer.