XV MIECHOWSKI PRZEGLĄD PIEŚNI CHÓRALNEJ KOLĘD I PASTORAŁEK

• Dnia 16 stycznia 2016r odbył się XV Miechowski Przegląd Pieśni Chóralnej Kolęd i Pastorałek. Nasza scholka „Spes” wzięła udział i zaśpiewała kolędy i pastorałki z ogromną radością.
    Nasza praca okazała się owocna. Nasz występ zachwycił publiczność a także jury, które było pod ogromnym podziwem naszych umiejętności. Przyznano nam 1 miejsce oraz powiedziano dużo słów mobilizujących do dalszej pracy . Pochwalono nas również za nienaganną współpracę miedzy sobą oraz ciekawą aranżację pastorałek .
    Zaśpiewałyśmy kolędy i pastorałki pt. ,, Z narodzenia Pana'' , ,,Stajenka nasza licha'' , ,,Do stajenki'', ,,W żłobie leży''. Mamy nadzieję, że takich sukcesów doświadczymy wiele. Puchar, który dostałyśmy będzie nam długo przypominał o tym wydarzeniu.
    Szczególnie słowa podziękowania kierujemy do Justyny Odon, która dba o wysoki poziom artystyczny oraz prowadzi ćwiczenia emisyjne, oddechowe, by śpiewać czysto i z dużą energią .