Przegląd pieśni wielkopostnych

• W Niedzielę Palmową, 29 marca nasza scholka pojechała do Miechowa.
    O godz. 8.30 udaliśmy się do Bazyliki Grobu Bożego, odprawiona została Msza Święta w obecności Radia Maryja i Telewizji TRWAM. Obecny był Ojciec Piotr ze zgromadzenia O.Redemptorystów i Madzia Buczek, założycielka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci.
    Po Mszy św. był- I Miechowski Przegląd Pieśni Wielkopostnych i Pasyjnych - „Powiedz ludziom, że kocham Ich”.
    Scholka zaśpiewała trzy utwory: Okaż mi Boże miłosierdzie, Zawierzyć się Jej, Szymonie Cyrenejczyku.
    Zajęliśmy I miejsce w kategorii Zespoły wokalne ( szkoła podstawowa), co dla nas jest ogromną radością i motywacją do dalszej pracy i działania.
    Serdeczne podziękowanie kierujemy do Justyny Odon oraz do rodziców, którzy nas wspierają.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!