POŚWIĘCENIE MEDALIKÓW DLA DZIECI I KOMUNIJNYCH

• W uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej, podczas Mszy św.o godz. 16.30 ks. Proboszcz Krzysztof Balcer, poświęcił medaliki dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii św.

Modlitwa poświęcenia medalików:
    Wszechmogący Boże, ty zachowałeś Maryję Pannę od wszelkiej zmazy grzechu, aby stała się Matką Twojego umiłowanego Syna i wzorem świętości dla Twoich przybranych dzieci. Uświęć swoim †błogosławieństwem te medaliki, które będziemy nosić na znak czci i miłości dla naszej Niepokalanej Matki. Przez Jej orędownictwo wspomagaj nas w walce z grzechem, abyśmy zawsze zachowali godność Twoich przybranych dzieci i mogli radować się w wieczności oglądaniem Ciebie razem z Maryją i Wszystkimi Świętymi. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.