UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW. W NASZEJ PARAFII

• W sobotę 12 maja 2018r. dzieci z trzeciej klasy przystąpiły w naszej parafii do Pierwszej Komunii Świętej.
    Dzieci brały udział w przygotowaniach w szkole i w parafii, aby godnie i świadomie przeżyć ten jeden z najważniejszych momentów w życiu chrześcijanina. Przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej 23 dzieci.
    Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. Stanisław Hatny, wraz z nim koncelebrował ks. dr hab. Andrzej Łuczyński, salezjanin, adiunkt w Katedrze Pedagogiki Opiekuńczej KUL.
    Otaczamy naszą modlitwą te dzieci oraz ich rodziny prosząc dla nich o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Niech Chrystus w tajemnicy Eucharystii napełnia ich serca miłością i pokojem.
    Przez najbliższy tydzień w naszej parafii będziemy przeżywać tzw. biały tydzień – dzieci wraz z rodzicami będą codziennie spotykać się na Mszy św. i nabożeństwach majowych, by w ten sposób przedłużyć radość z uroczystości Pierwszej Komunii świętej.