UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW.

• W sobotę 11 maja, w naszej Parafii miała miejsce uroczystość pierwszej Komunii św. Mszy świętej przewodniczył ks. proboszcz Krzysztof Balcer, który wygłosił do zebranych okolicznościowe kazanie. Liturgia rozpoczęła się przed kościołem, gdzie rodzice udzielili błogosławieństwa swoim dzieciom. Następnie wszyscy ze śpiewem na ustach weszli do naszej parafialnej świątyni.
    Po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca przyjęło w tym roku 9. dzieci. Na Mszy św. oprócz Rodziców, rodzin oraz p. Wychowawczyni. Otaczamy naszą modlitwą te dzieci oraz ich rodziny prosząc dla nich o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Niech Chrystus w tajemnicy Eucharystii napełnia ich serca miłością i pokojem
    Przez najbliższy tydzień w naszej parafii będziemy przeżywać tzw. biały tydzień – dzieci wraz z rodzicami będą codziennie spotykać się na Mszy św. i nabożeństwach majowych, by w ten sposób przedłużyć radość z uroczystości Pierwszej Komunii świętej. Dzieciom pierwszokomunijnym życzymy dużo radości i wierności Chrystusowi pozostającemu z nami pod postacią Chleba.