JUBILEUSZ 25-LECIA KAPŁAŃSTWA NASZEGO RODAKA KSIĘDZA STEFANA RADZISZEWSKIEGO.

• W niedzielę 07 czerwca 2020 r w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej , nasz rodak Ks. Stefan Radziszewski przeżywał 25-lecie święceń kapłańskich. Mszy Św. przewodniczył Jubilat, koncelebrowali: ks. Dariusz Gącik - wikariusz generalny, ks. proboszcz Krzysztof Balcer i ks. Tomasz Jarosz.

Bóg zawsze mówi prawdę, chociażby ludzie kłamali. (Rz 3,4 )
    Iść. Pamietać
    Po prostu : ŚWIECIĆ SERCEM
    Te słowa, które nasz ks. rodak napisał na obrazku prymicyjnym, również napisał na obrazku z racji Jubileuszu, niech spełniają się każdego dnia jego życia i posługi Bogu i ludziom.

Najserdeczniejsze życzenia ks. Jubilatowi, złożyły dzieci i parafianie .
    Po życzeniach rozbrzmiała piosenka:
    „Życzymy, życzymy: i zdrowia i szczęścia i błogosławieństwa przez ręce Maryi. Przez ręce Maryi, i za Jej przyczyną, niech strumienie łaski na Ciebie popłyną.”
    Po Mszy Św. ks. Stefan udzielił wszystkim okolicznościowego błogosławieństwa oraz rozdał pamiątkowe obrazki.