NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – 13 LIPIEC 2016 R.

• 13 lipca o godzinie 19.30 odprawiono kolejne w tym roku nabożeństwo Fatimskie.
    Mszę Św. koncelebrował ks. proboszcz Krzysztof Balcer i ks. Jarosław Sulej Proboszcz parafii Św Katarzyny w Przemykowie , który wygłosił homilię. Przypomniał, że 13 lipca 1917 roku trzecie objawienie połączone z wizją piekła, ukazaniem roli nabożeństwa do Niepokalanego Serca i przedstawieniem dzieciom tajemniczej wizji, która pozostała ukryta do 2000 r. jako tzw. trzecia część tajemnicy fatimskiej.
    Po mszy św. w modlitwie różańcowej, szczególnie modliliśmy się za wszystkie Rodziny z Broniszowa i Wymysłowa oraz były odczytywane intencje dziękczynno - błagalne.
    Potem wyruszyła procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej ze śpiewem " Z dalekiej FATIMY.. donośnie brzmi dzwon… "