NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – 13 LIPIEC 2014 R.

• 13 lipca o godzinie 19.30 odprawiono kolejne w tym roku nabożeństwo Fatimskie.
    Mszę Św. koncelebrował ks. proboszcz Krzysztof Balcer i ks. dr Mariusz Rak , który wygłosił homilię. Przypomniał, że 13 lipca 1917 roku trzecie objawienie połączone z wizją piekła, ukazaniem roli nabożeństwa do Niepokalanego Serca i przedstawieniem dzieciom tajemniczej wizji, która pozostała ukryta do 2000 r. jako tzw. trzecia część tajemnicy fatimskiej.
    "W dalszym ciągu odmawiajcie codziennie różaniec..."
    "O Jezu, to z miłości do Ciebie za nawrócenie grzeszników..."
    "Przyjdę, aby prosić o poświęcenie Rosji memu Niepokalanemu Sercu i o Komunię św. wynagradzającą w pierwsze soboty..."
    „Gdy odmawiacie różaniec, powtarzajcie po każdej tajemnicy: “O mój Jezu, przebacz nam, zachowaj nas od ognia piekielnego i zaprowadź wszystkie dusze do nieba, zwłaszcza te, które najbardziej tego potrzebują”.
    Po mszy św. w modlitwie różańcowej, szczególnie modliliśmy się za wszystkie Rodziny z Gabułtowa oraz były odczytywane intencje dziękczynno - błagalne.
    Potem wyruszyła procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej ze śpiewem " Z dalekiej FATIMY.. donośnie brzmi dzwon… "
    Nabożeństwo zostało zakończone Apelem Jasnogórskim oraz śpiewem "Zapada Zmrok"
    Krótki filmik z nabożeństwa i procesji. ( kliknij - Lipiec-Fatimskie)

Lipiec-Fatimskie- procesja