NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE -CZERWIEC 2016 R

• Każdego 13 dnia miesiąca na pamiątkę objawień Matki Bożej w Fatimie, w naszej parafii odprawiany jest Fatimski Różaniec Pokutny.
    W poniedziałek, 13 czerwca odbyło się kolejne nabożeństwo fatimskie, drugie w tym roku.
    13 czerwca 1917 roku Maryja podczas spotkania z dziećmi wyjawia im, że Franciszek i Hiacynta niebawem odejdą do Nieba, natomiast Łucja pozostanie jeszcze przez jakiś czas na ziemi, gdyż Jezus pragnie posłużyć sie nią, aby przy jej pomocy ludzie poznali i pokochali Maryję. Wyjaśnia im, że "On chce, aby świat obdarzał nabożeństwem moje Niepokalane Serce. Tym, którzy z wiara to przyjmą obiecuje zbawienie."
    O godz. 19.30, sprawowana była Eucharystia następnie różaniec i procesja wokół kościoła.
    W modlitwie różańcowej, szczególnie modliliśmy się za wszystkie Rodziny z Hołdowca i Zagórzyc oraz były odczytywane intencje dziękczynno - błagalne.
    Potem wyruszyła procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej ze śpiewem " Z dalekiej FATIMY.. donośnie brzmi dzwon… "
    Nabożeństwo zostało zakończone Apelem Jasnogórskim.