98 ROCZNICA OBJAWIEŃ MARYI W FATIMIE

• 13 maja 1917 roku w Fatimie, w Portugalii, Najświętsza Dziewica ukazała się trojgu dzieciom: Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi. Dzisiaj przypada 98. rocznica objawień Maryi w Fatimie oraz 34. rocznica zamachu na Jana Pawła II
    W kościele o godzinie 19.30 rozpoczęte zostało, pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Mszy Świętej przewodniczył ks. mgr lic. Krzysztof Banasik , który też wygłosił fatimskie kazanie.
    Po mszy św. modlitwę różańcową poprowadził ks. proboszcz Krzysztof Balcer i ks. Krzysztof Banasik , szczególnie polecając wszystkie Rodziny z Hołdowca i Zagórzyc oraz były odczytywane intencje dziękczynne i błagalne.
    Potem wyruszyła procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła ze śpiewem litanii loretańskiej.
    Zakończenie nabożeństwa Apelem Jasnogórskim.