WIECZÓR Z EMMANUELEM
 • GALERIA ZDJĘĆ

 • W sobotę, 5 grudnia 2015 r. o godz. 16.00 w kościele w Kazimierzy Małej odbył się Adwentowy Wieczór z Emmanuelem - modlitwa dekanatu kazimierskiego w intencji Światowych Dni Młodzieży.Najpierw ks. Proboszcz Krzysztof Balcer przywitał wszystkich zebranych jak również słowo skierował ks. Michał Haśnik dekanalny moderator ŚDM .
  W ramach spotkania młodzież i dzieci z parafii przygotowały spotkanie modlitewne, którego myślą przewodnią były słowa Jezusa: „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7). Słowa te są równocześnie hasłem Światowe Dni Młodzieży, które odbędą w Krakowie już w lipcu 2016 r.
  Podczas spotkania modlitewnego można było obejrzeć prezentację słowno -multimedialną dotyczącą historii Światowych Dni Młodzieży, które zainicjował św. Jan Paweł II oraz dowiedzieć się, w jaki sposób należy przygotować się do nadchodzących ŚDM w Polsce w 2016 r.
  Chórek "Spes" uświetnił spotkanie pięknymi pieśniami związanymi z Miłosierdziem Bożym, zaś dzieci wykonały układ taneczny do hymnu ŚDM ,, Błogosławieni Miłosierni" oraz pieśni "Ojcze prowadź mnie”.
  Po spotkaniu modlitewnym sprawowana była Msza św., koncelebrowali księża: ks. Michał Haśnik, ks. Proboszcz Krzysztof Balcer i ks. Stefan Radziszewski, który wygłosił naukę na rozpoczęcie rekolekcji adwentowych w Parafii Kazimierza Mała.
  Po zakończeniu nabożeństwa wszyscy jego uczestnicy otrzymali świece z modlitwą za ŚDM.

  ( kliknij - Wieczór z Emmanuelem)
  Wieczór z Emmanuelem

  Kościół w Kazimierzy Małej
  Kościół w Kazimierzy Małej

  Kościół w Kazimierzy Małej

  Kościół w Kazimierzy Małej


  Kościół w Kazimierzy Małej

 • GALERIA ZDJĘĆ
 • © Kazimierza Mała 2013