MSZA ŚW. NA CMENTARZU PARAFIALNYM.

• W niedzielę, 13 sierpnia została odprawiona Msza św. na cmentarzu z okazji przeżywanego odpustu parafialnego. Jak co roku chcemy przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny razem z naszymi zmarłymi dziękować i prosić o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej. Modlimy się za tych, którzy poprzedzili nas w drodze do "Domu Ojca" oraz prosimy o życie wieczne dla naszych bliskich zmarłych.
    O godz. 11.45 została odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji Zmarłych zgłoszonych do modlitwy wypominkowej i naszych bliskich Zmarłych spoczywających na cmentarzu.
    Natomiast o godz 12.00 była sprawowana Msza św. za Zmarłych naszych bliskich i wszystkich spoczywających na cmentarzu. Mszę św. koncelebrował ks. Stefan Radziszewski i ks. Stanisław Hatny, który wygłosił homilię.