UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

• Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim.
    To najwspanialsza gwarancja, jaką nam daje Pan Jezus! Mieć w Nim życie!

Uroczystą Mszę św. o godz. 10.00 koncelebrowali ks. Proboszcz Krzysztof Balcer, ks. Stanisław Hatny i ks.Stefan Radziszewski, który wygłosił homilię.

Z tej okazji uczestniczyliśmy procesji do Czterech Ołtarzy, by zamanifestować naszą wiarę w prawdziwą obecność Pana Jezusa pod postaciami Chleba i Wina. Na zakończenie został odśpiewany hymn Te Deum laudamus ( Ciebie Boga wysławiamy)

Ks. Proboszcz podziękował wszystkim, którzy włożyli wiele trudu, by ta procesja miała tak podniosły przebieg