UROCZYSTOŚĆ PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA

• W czwartek 8 marca 2018r. w naszej parafii Wniebowzięcia NMP odbyła się uroczystość bierzmowania.
    34 młodzieży przystąpiło do sakramentu bierzmowania, Sakramentu udzielił J.E Ksiądz Biskup Ordynariusz
    Jan Piotrowski.
    O godz. 15:30 przybył do świątyni, gdzie został powitany przez proboszcza naszej wspólnoty - ks. Krzysztofa Balcera. Następnie ksiądz biskup został powitany również przez rodziców i poproszony przez nich o udzielenie sakramentu kandydatom. Po Homilii Ksiądz Biskup udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.

Podczas dzisiejszej uroczystości udzielenia Sakramentu Bierzmowania Ksiądz Biskup Ordynariusz Jan Piotrowski poświęcił figury Św. Siostry Faustyny , Najświętszego Serca Pana Jezusa, (ufundowane przez panią Anetę Walczak Grdeń z Chicago ) nowe ołtarze oraz ambonę na miejscu przewodniczenia .