IMIENINY KS.PROBOSZCZA- PATRON ŚW.KRZYSZTOF

• W niedzielę, 27 lipca o godz. 10.00 mszę św. koncelebrowaną odprawili : ks.Proboszcz Krzysztof Balcer, ks. prał. płk Roman Dziadosz i ks. dr Mariusz Rak , którzy modlili się w intencjach ks. Proboszcza Krzysztofa z racji Imienin i s.Krystelli.
    Najserdeczniejsze życzenia złożyli parafianie z Kazimierzy Małej, Gabułtowa , Zagórzyc oraz grupa ministrantów i lektorów, scholka, krąg biblijny i Koło różańcowe z Broniszowa.
    Na zakończenie Eucharystii ks. Proboszcz wszystkim podziękował za życzenia i życzliwość, były również tradycyjnie rozdawane cukierki.

Po każdej Mszy św. w tym dniu odbyło się poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa. Św. Krzysztof patronuje pielgrzymom żeglarzom, kierowcom .Wielu kierowców na co dzień oddaje się w opiekę świętego Krzysztofa.

Krótki filmik ( kliknij - Życzenia)
    życzenia