1 listopada - Uroczystość Wszystkich Świętych

• W Uroczystość Wszystkich Świętych wspominamy wszystkich tych, którzy żyli przed nami i wypełniając w swoim życiu Bożą wolę, osiągnęli wieczne szczęście przebywania z Bogiem w niebie. Dzień 1 listopada przypomina również nam prawdę o powszechnym powołaniu do świętości. Każdy z wierzących, niezależnie od konkretnej drogi życia: małżeństwa, kapłaństwa czy życia konsekrowanego jest powołany do świętości.

O godz. 10.00 i 12.00 na cmentarzu została odprawiona Msza św. celebrowali księża : ks. Mariusz Rak , ks. Stefan Radziszewski, ks. Proboszcz Krzysztof Balcer a po niej procesja z modlitwami za Zmarłych, którą prowadził ks. Stefan Radziszewski .

Potem o godz. 11.30 modlitwę różańcową poprowadził ks. Proboszcz Krzysztof Balcer za Naszych Zmarłych spoczywających na cmentarzu i zgłoszonych do modlitwy wypominkowej .

Krótki filmik z Uroczystość Wszystkich Świętych. ( kliknij - Uroczystość Wszystkich Świętych)

Uroczystość Wszystkich Świętych